Chcemy abyś wiedział, że bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości!

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Alerabat.com Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-611) przy ul. Fabrycznej 24, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 570132, posiadającą NIP 9542757135  oraz REGON: 362184710

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Z inspektorem możesz się skontaktować pisząc na adres privacy@alerabat.com

Korzystając z naszej strony zostawiasz swoje IP. Ta informacja pozwala na zidentyfikowanie kim jesteś i obecnie nie ma wątpliwości, ze to jedna z kategorii danych osobowych. 

Jeżeli zapisałeś się na nasz newsletter to przetwarzamy Twój adres mailowy oraz, jeśli je podałeś, także Twoje imię. Twoje imię przetwarzamy jedynie by bardziej dopasować nasze wiadomości. Nikt przecież nie lubi bezosobowego spamu.

Dodatkowo, kiedy korzystasz z naszej strony, Twoja przeglądarka wysyła nam wiele informacji o Tobie. Twoją płeć, w jakiej jesteś grupie wiekowej, w jakim mieście jesteś, z jakiego urządzenia korzystasz oraz ile czasu i jakie nasze podstrony przeglądasz. Generalnie wiemy co robisz na naszej stronie. Dane te mają charakter raczej statystyczny i nie pozwalają nam na zidentyfikowanie Ciebie.

Dodatkowo, jeśli skorzystasz z naszego rabatu, to sklep, w którym go wykorzystasz poinformuje nas o tym. Będziemy znać datę i godzinę zamówienia, jego wartość oraz numer. Jeśli nie wyłączyłeś w przeglądarce obsługi cookies to uda nam się to powiązać z sesją, którą u nas wykonałeś. Nadal jednak nie będziemy w stanie określić kim jesteś poza raczej ogólnymi stwierdzeniami.

Aby statystyka mogła działać, korzystamy z usług Google Analitics. System pracuje w sposób automatyczny jednak nie podejmujemy na jego podstawie żadnych automatycznych decyzji, które mogłyby mieć dla Ciebie skutki prawne.

Twój adres IP przetwarzamy w celu wykonania usługi, którą oferujemy – dostępu do naszego serwisu i oferowanych rabatów.

Twój adres mailowy i imię, które podałeś zapisując się na nasz newsletter wykorzystujemy do celów marketingowych – chcemy wysyłać Ci wiadomości zawierające informacje o dostępnych promocjach, wydarzeniach, konkursach i bonusach. Jeśli podałeś imię to będziemy mogli bardziej spersonalizować nasze wiadomości i zwracać się do Ciebie po imieniu.

Pozostałe dane przetwarzamy dla celów statystycznych i badawczych, na podstawie naszego uzasadnionego interesu – musimy wiedzieć jacy użytkownicy odwiedzają nasz serwis by stale go ulepszać.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało do naszego Inspektora Danych Osobowych.

Twój adres IP, który przetwarzamy aby dostarczyć Ci naszą usługę, przetwarzamy na podstawie umowy.  

Dane, które podajesz dobrowolnie dla celów marketingowych, są przez nas przetwarzane na podstawie Twojej zgody, która w każdej chwili może zostać cofnięta. Cofnięcie zgody nie będzie miało dla Ciebie żadnych konsekwencji. Może poza jedną – przestaniesz otrzymywać nasz newsletter. Dodatkowo, musisz wiedzieć, że cofnięcie pozostaje bez znaczenia dla przetwarzania dokonanego do czasu cofnięcia zgody.

Dane, które podajesz dobrowolnie, wykorzystujemy także dla celów statystycznych i badawczych. Podstawą ich przetwarzania jest nasz uzasadniony interes. Musimy wiedzieć co dzieje się w naszym serwisie a ponadto staramy się ciągle go ulepszać.

Aby jak najlepiej świadczyć nasze usługi korzystamy z pomocy zewnętrznych partnerów. Twoje dane osobowe będą im przekazywane do następujących kategorii podmiotów:

1. sieci afiliacyjne;

2. programy analityczne;

3. programy statystyczne;

4. serwisy masowej wysyłki wiadomości do obsługi newslettera;

5.  programy obsługi dedykowanych aplikacji do obsługi serwisu;

6.  serwisy hostingowe;

Musisz także wiedzieć, że korzystamy z usługi Amazon Web Service. Jest to jeden z najlepszych dostawców usług hostingowych na świecie. Swoje serwery posiada jednak poza granicami Unii Europejskiej, w Stanach Zjednoczonych. Dostawca ten zapewnia najwyższe standardy ochrony danych zaś same Stany Zjednoczone posiadają szerokie regulacje dotyczące prywatności, stojące na wysokim poziomie. Twoje dane osobowe są zatem bezpieczne.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej, pisz śmiało do naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Znajdziesz go pod adresem mailowym privacy@alerabat.com

Pamiętaj, że:

Masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę. Nie będzie to miało negatywnych konsekwencji dla samej usługi, Po prostu przestaniemy przesyłać do Ciebie nasze wiadomości marketingowe. Cofnięcie zgody pozostaje oczywiście bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie, jeszcze na podstawie zgody. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę, kliknij w unsubscribe w przesłanej wiadomości lub napisz do nas;

Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych;

Masz prawo sprostować swoje dane osobowe a nawet je usunąć;

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych oraz żądać ograniczenia tego przetwarzania;

względem danych, których podstawą przetwarzania jest zgoda, masz prawo żądać ich przeniesienia;

Jeżeli chcesz skorzystać ze swoich praw, napisz do nas.

Masz także prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Twoje dane są przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla zabezpieczenia Twoich oraz ewentualnie naszych roszczeń przez okres przedawnienia.

Zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się pomóc!